#Tumobartistanbul Mobil Fotoğraf Yarışması

TuMobArt "Mobil Fotoğrafçılık" Instagram Yarışması

TuMobArt sponsorluğunda düzenlenen “Mobil Fotoğrafçılık” Instagram fotoğraf yarışması başladı!

Yarışmaya katılmak için yapmanız gerekenler, akıllı telefonla fotoğraf çekmek, @tumobartistanbul instagram hesabını takip etmek, 

yüklediğiniz fotoğraflarda #tumobartistanbul etiketini kullanmak ve @tumobartistanbul hesabını etiketlemek.

Yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları ön eleme sonrası seçici kurula sunulacak ve ödül kazananlar belirlenecektir.

Yarışma Katılım Şartları:

* Yarışmaya katılım ücretsizdir ve konu “İstanbul”dur.

* Yarışma sadece Instagram platformu üzerinde düzenlenmektedir.

* Yarışmaya 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir.

Yarışmaya katılacak fotoğrafların akıllı telefon veya tablet’le çekilmiş olması şarttır.

* Yüklenecek fotoğraflarda adet sınırı olmamakla birlikte, en fazla 4 fotoğraf yüklenmesi uygun olur. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

* Tüm yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları ön eleme sonrası seçici kurula sunulacak ve ödül kazananlar belirlenecektir.

* Ön jüri gerek duyduğu fotoğrafların orijinallerini isteme hakkına sahiptir.

* Yüklenen fotoğraflarda istenilen filtre, efekt ve görüntü işleme tekniği kullanılabilir. Bu konuda herhangi bir sınırlama yoktur.

* Yarışmaya katılanların yarışma sonuçlanana kadar Instagram kullanıcı/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir. “Gizli Hesaplar” ayarlardan “Herkese Açık” şeklinde değiştirilmelidir.

* Yarışmaya katılan fotoğrafların üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, 

suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması gerekmektedir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara aittir.

* Yarışma sonuçları açıklanmadan önce kazananlara Instagram profilleri üzerinden DM ile ulaşılacak, iletişim ve fotoğraf bilgileri kontrol edilecektir. Bu süreçte cevap alınamayan kullanıcıların yerine yedek kazananlar alınacaktır.

* Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından ve akıllı telefon veya tabletle çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin olduğu gibi 

veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.

* Bu yarışmanın Instagram platformu ile direkt bir ilgilisi bulunmamaktadır. Instagram’ın yapacağı değişiklikler ve düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Bu sebeplerle düzenleyici firmalar sorumlu tutulamaz.

 * Yarışmaya katılım için, @tumobartistanbul Instagram hesabının takip edilmesi, açıklama kısmına #tumobartistanbul hashtag’inin yazılması ve @tumobartistanbul hesabını etiketlemek gereklidir.

* Yarışmayı düzenleyen TuMobArt yarışma şartlarında düzenleme, ekleme/çıkarma ve iptal etme hakkını saklı tutar. Bu konuda katılımcıların itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.

* Yarışmaya katılanlar “yarışma katılım şartlarını” okuyup kabul etmiş sayılırlar.

Tarihler:

Son katılım tarihi: 31 Temmuz 2019 

Sonuç duyuru tarihi: 29 Ağustos 2019

Ödüller:

Büyük Ödül: Huawei P Smart 32 GB + 3.cü Tumobart sergisinde 15 gün sergileme

2. ve 3. ye Manfrotto üç ayak (Akıllı telefon için)

Mansiyonlar (10 adet): 5 Ekim 2019 Tumobart sempozyumu katılım hakkı

Seçici Kurul:

Merih Akoğul – Fotoğraf Sanatçısı, Küratör, Yazar

Ömer Serkan Bakır – Fotoğraf Dergisi Yayın Yönetmeni 

Engin Güneysu – Fotoğraf Sanatçısı

Fethi İzan – Reklam Fotoğrafçısı

Mehmet Ömür – Fotoğraf Sanatçısı

Sponsorlar

Süper Enerji

Fotoğraf Dergisi

The Marmara Pera

Tumobart

*TuMobArt Türk Mobil sanatçıları tarafından kurulmuş bir web sitesidir.

Translate »