1. Kendinizi tanıtır mısınız?
Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’ni ve  İ.Ü. Eczacılık Fakültesini bitirdim. İşletme konusunda lisansımı tamamladıktan sonra ilaç sektöründe farklı çokuluslu şirketlerde ve farklı ülkelerde görev aldım. Lise yıllarımda resim ve vitray çalışmalarım oldu. İlerleyen yıllarda fotoğraf çekmeye başlayıp, manzara, sokak konularına ve doğa makrolarına odaklandım. Arkadaşım beni mobil fotoğrafçılık ve mobil sanat ile tanıştırdı. İki senedir Tumobart Gurubunun üyesiyim ve artık sadece mobil fotoğraf çekiyorum.
2. Neden mobil sanat?
Ben fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. Yeni Iphone modeli çok kaliteli fotoğraf  çekebilmemi sağlıyor ve neredeyse gözüm gibi onun kamerasını kullanıyorum.  Daha sonra farklı aplikasyonları kullanarak yaratabildiklerim ve neredeyse sınırsız olanaklar çok cazip. Dijital sanat konusuna ilgi duyuyorum. Yeni aplikasyonları öğrendikçe yeni kareler oluşturma konusunda daha da fazla motive oluyorum…
3. Etkileyen 3 mobil sanatçı?
Tumobart Gurubundaki sanatçı arkadaşlarımın eserlerini takip ediyorum. Allyec , Hüseyin Aldırmaz, Koray Akten takip ettiğim fotoğraf sanatçıları. Refik Anadol’un yarattığı eserlerini çok beğeniyorum. 
4. Gurur duyduğun  eserler?
Gurur duyduğum değil de paylaşmaya değer buldum resimler diyelim…

5. en çok ve severek kullandığın aplikasyon hangisi?

1. Snapseed2. Icolorcama 3. Hipstamatic4. Pixlr5. BeCasso
6. Mobil sanatta sizi motive eden nadir?
Özgürlük, olanakların ve tekniklerin çeşitliliği, sürekli yeni teknikleri öğrenebilmek… gelişmek… renkler… renkler

Çok teşekkürler